Zemní práce a demolice

Zemní práceDemoliceTěžba jíluPronájem strojůPřípravné práceDemoliceLikvidace odpadů
AKUPI - zemní práce, demolice, likvidace odpadů, České Budějovice

AKUPI - zemní práce, demolice, likvidace odpadů, České Budějovice

Zemní práce

Společnost AKUPI provádí zemní práce, výkopové a kanalizační práce, zásypy, kompletní HTÚ, odbahňování vodních ploch, prohrábky koryt řek atd.

AKUPI významně participuje na budování veškerých drážních koridorů na území jižních Čech. Podílela se na úpravách terénu a přípravě staveb několika obchodních center (Tesco, Globus) a na dalších více než 150 významných akcích po celé České republice.

Disponujeme kompletním strojním vybavením. Všech 12 našich pásových nosičů v rozmezí 25 – 40 t (Kobelco, Doosan, Hitachi) a mini bagr (Hitachi 1600 kg) lze opatřit výkopovými, svahovými i skalními lžícemi. Rychloupínací mechanismy umožňují měnit dle potřeby ve velmi krátkém čase pracovní nástroje: lžíce, hydraulická bourací kladiva, univerzální nebo šrotovací nůžky. Současně můžeme nasadit 3 dozery (Komatsu), kolový bagr (Doosan DX 190W) s výkopovou, svahovou lžící a kladivem, 2 traktorové bagry (JCB 4CX+, CAT 428 B) se svahovou lžící a podkopem.

Vytěženou zeminu jsme schopni vlastními technologiemi sanovat či biodegradovat v zařízeních k tomu určených. Odpad likvidujeme dle zákona o odpadech 185/2001 sb. a prováděcími vyhláškami..

Reference zemních prací