Zemní práce a demolice

Likvidace odpadůPřípravné práceDemoliceTěžba jíluPronájem strojůZemní práceDemolice
AKUPI - zemní práce, demolice, likvidace odpadů, České Budějovice

AKUPI - zemní práce, demolice, likvidace odpadů, České Budějovice

O nás

Společnost AKUPI byla založena v roce 2000 s primárním zaměřením na efektivní řešení v oblasti odpadového hospodářství. Pole působnosti se odvíjelo od poradenské činnosti přes projekční práce ucelených systémů třídění a zneškodňování odpadů v oblasti industriální, až po péči o životní prostředí.

Už o dva roky později akceleroval rozvoj firmy na další příbuzné činnosti. Od roku 2002 se AKUPI zabývá komplexními přípravnými pracemi pro stavby. Do sféry našich činností tak patří odstrojování budov, demontáže vzduchotechniky, střech, bourání průmyslových podlah, komplexní demolice budov a zemní úpravy terénu.

V roce 2004 vyrostla v rámci skupiny AKUPI specializovaná divize na demoliční, těžební a zemní práce (A.K.U.P.I. CB spol. s.r.o.). V téže době vzniká i společnost CLAY CB s.r.o., zaměřená na důlní činnost a dodávky jílovitých materiálů pro různé druhy využití, např. průmyslové těsnění, ekologické zátěže, úpravy těsnění hrází apod.

V roce 2009 se do skupiny firem, které zastřešuje značka AKUPI, přidala i společnost PASS CB s.r.o., která poskytuje pronájem průmyslových a stavebních strojů.

Unikátní spojení činností zaměřených na demolice budov či demontáže zařízení a činností zaměřených na ekologickou recyklaci umožňuje klientům razantně snížit náklady na jejich projekty. Společnosti sdružené v rámci skupiny AKUPI díky zmíněné konkurenční výhodě každoročně posilují své postavení na trhu.Vlastníme tyto certifikáty: